Haberler
SKALADIES ANTALYA GÖREVDE – İLK PROJE PATARA ARKEOLOJİK KAZI EVİ
Değerli SKAL Antalya Üyeleri
Ulu İnşaat Sunum
Skal Antalya Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Skal Antalya Mayıs Ayı Toplantısı
Skal Antalya Şubat Ayı Toplantımız,
USDF İZMİR TOPLANTISI
  tüm haberler
Kampanyalar
Anadolu Hastanelerinde %25 indirim
Eleven Interior'da indirim
Crowne Plaza Antalya Otel'inde %20 indirim
The Marmara Antalya Otel'de %20 indirim
Limak Hotels'de %20 indirim
  tüm kampanyalar
Değerli Skal Dostlarım,
(5.1.2019)

Acısıyla Tatlısıyla bir Yılı daha geride bıraktık. Sektörümüz açısından baktığımızda, önceki Yıllara göre 2018 yılı Sezonumuzun başarılı gerçekleştiğini görebiliyoruz. Ancak, gerçekleşen bu artışlara bakarak önümüzdeki sezonu veya sezonlara iyimser bakarak rehavete kapılmamalıyız. Özellikle yılın sonunda “Misafir Memnuniyeti” sonuçlarını inceleyerek, şikayet alan eksikliklerimizi gidermek ve Yeni Sezona daha güçlü girmek için şimdiden çalışmalara başlamalıyız. Umarım 2019 Sezonumuzun,  2018 Sezonumuzun başarılı sonuçlarının üzerine koyarak, özellikle TÜROFED Başkanımız sayın Osman Ayık’ın da temenni ettiği gibi, “Turist başına düşen gelirimizin 1000 dolarları” bulacağı güzel bir Sezon olmasını dileriz.

Her Yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ve özellikle Yeni Yıl öncesi, Skal Türkiye Federasyon Başkanımız sayın Faik Alsaç’ın da katılımları ile hepbirlikte olduğumuz “SPOUSE NIGHT” Eşli Gecemizi, her zaman bizlere destek veren Sayın Ramazan Aslan’ın evsahipliğinde “ASKA LARA” Otelinde memnuniyet verici bir katılımla kutladık.

Aska Lara Otelinin titizlikle hazırlanmış Gala Salonunda, sunulan nefis yemekleriyle,  güleryüzlü servisiyle ve profesyonel bir Orkestra eşliğindeki danslarıyla harika bir akşam yaşadık.

Hele, Skaladies Komitemiz tarafından organize edilen ve her Konserlerinden sonra daha da gelişen, güzelleşen “SKAL ANTALYA KOROMUZ”un sunduğu harika müzikler geceye damgasını vurdu.

Bu nedenle, başta Evsahibimiz Ramazan Aslan’a, Otel Müdürümüz Mahir Gümüş ve Ekibine, Skaladies Komite Başkanımız Şule Billur ve KORO Üyelerimize, Orkestra, Ses ve Işık Sponsorlarımız ve aynı zamanda değerli üyelerimiz, Genco Tuncay, Eren Güngör, Mehmet Boztaş ve Ruçhan Olucak’a gönülden teşekkür ediyoruz.

Değerli Dostlarım, göreve geldiğimiz 2018 Yılı başından bu yana Yönetim Kurulum ve ben, sizlere vadettiğimiz tüm sözlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Elimizden geldiğince sizlere en iyiyi, en güzeli sunmak için çok çalıştık. Umarım bu konuda da sizlerin beğenisini, memnuniyetini kazandık.

Bu nedenle başta değerli Yönetim Kurulum; Dinçer Sarıkaya’ya, Uğursal Uğur’a, Derya Billur’a, Edip Araç’a, Fatih Saygın’a ve Agah Öcal’a,

Komite Başkanlarım; Bülent Dokuzoğlu’na, Emir Hepoğlu’na, Şule Billur’a ve Mustafa Tombak’a,

verdikleri emeklerinden, çalışmalarından ve desteklerinden dolayı gönülden teşekkür ediyorum.

Şimdi hepbirlikte “SKAL MUTLULUK-SAĞLIK–DOSTLUK- UZUN ÖMÜR” duyguları içerisinde geçirdiğimiz 2018 Yılından sonra 2019 Yılında da Yeni Hedeflere, Güzel Yarınlara koşmak için hepbirlikte çalışacağız, yardımlaşacağız ve birbirimize destek vereceğiz.

Bu vesile ile tekrak Yeni Yılınızı kutlar, barış ve huzur içerisinde sağlık ve mutluluklar dilerim.

Skal Sevgi ve Saygılarımla,[Tüm Yazılar]

Yazarlarımız
Bora AKTÜRK
BİR ÖNERİ – TODDK (Turizm ve Otelcilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu)
........................
Özel Oytun Türköğlu
TripAdvisor ve Çevrimiçi İtibar Yönetimi
........................
Hamit KUK
Sezon nasıl gidiyor bilader!
........................
Mehmet BAHAR
VANİLYALI DONDURMA VE PONTIAC
........................
Mehmet MÜLAYİM
Turizmde farklılık fark yaratır
........................
K. Dinçer SARIKAYA
2017 YILI İSTATİSTİKSEL OLARAK 2016’DAN İYİ
........................
Umman ÇETİNBAŞ
KALİFİYE PERSONEL EĞİTİMİ Hakkında bir Röportaj...
........................
Salih ÇENE
Dolar-Avro Tartışmaları Bize Fayda Sağlar Mı?
........................
Asuman TARIMAN
Sevgili Skal Dostlarım,
........................
Emir HEPOĞLU
Mecburen
........................
sponsorlarımız
başkanın mesajı
Bildiğiniz gibi, Mart Ayındaki yoğun Fuarlar nedeniyle katılımın az olacağı düşüncesiyle Mart Toplantımızı yapmama kararı almıştık. Bu nedenle de Mart Bült ...
devam
antalya hakkında

Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Turizm, il ve kent merkezi ekonomisini belirler. Antalya aynı zamanda, Türkiye'nin büyük ölçekli göç ...

devam
Skal International Antalya © 2010 Tasarım ve Programlama İDA Consulting