Haberler
SKALADIES ANTALYA GÖREVDE – İLK PROJE PATARA ARKEOLOJİK KAZI EVİ
Değerli SKAL Antalya Üyeleri
Ulu İnşaat Sunum
Skal Antalya Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Skal Antalya Mayıs Ayı Toplantısı
Skal Antalya Şubat Ayı Toplantımız,
USDF İZMİR TOPLANTISI
  tüm haberler
Kampanyalar
Anadolu Hastanelerinde %25 indirim
Eleven Interior'da indirim
Crowne Plaza Antalya Otel'inde %20 indirim
The Marmara Antalya Otel'de %20 indirim
Limak Hotels'de %20 indirim
  tüm kampanyalar
Sevgili Skal Dostlarım,
(30.8.2019)

Önceki Yıllara göre belirgin bir şekilde fark yaratan bu güzel Sezonumuzun yoğunluğunda, Tekne Turu’muz için boş bir tarih bulmak için sabırla beklerken malesef boşluk bulamadığımız gibi, Yemekli Toplantımızı da kaçırmış olduk. Ancak, hepimizin yoğunluğunu gözönüne aldığımızda Toplantımızı yapsak da katılımın çok az olacağını düşünerek teselli bulduk.  Sonuç olarak, Temmuz ayında siz değerli  üyelerimiz için bir etkinlik yapamadan boş geçirmiş olduk. Ama biz Yönetim Kurulu olarak boş durmadık ve güzel çalışmalar yaparak çok değerli Markalarla yeni yeni Sponsorluk anlaşmaları yaptık.

Bu Bültenimizi de, önceki Sponsorlarımız gibi, bize çok önemli katkılar sağlayacağına inandığımız değerli Sponsorlarımızın tanıtımına ayırmak istedik.

Şimdiye kadar Sözleşme imzaladığımız “YENİ DÖNEM SPONSORLARIMIZ”ı sizlerle paylaşıyoruz:

ANA SPONSORUMUZ:  ECOLAB FİRMASI
Bölge Müdürlüğünü Sevgili Selim NOYAN’ın yaptığı, merkezi Amerika’da ve bir Dünya Markası olan ECOLAB Firması, Hijyen, Su, Enerji Teknolojileri ve Hizmetlerinde Dünya Lideri olmakla beraber, 35 yılı aşkın süredir Türkiye’de güvenilir iş ortağınız olarak hizmet vermektedir. Yenilikçi çözümleri ve servisleri ile Konaklama Sektöründen Gıda güvenliğine, Hastanelerden Tekstil Hijyenine varan geniş bir sektöre hizmet sunmaktadır.  

Skal Antalya olarak, ECOLAB Firması ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğumuzu ve birlikte güzel başarılara imza atacağımıza inandığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca, Kulübümüze verdikleri  yardım ve desteklerden dolayı da çok teşekkür ediyoruz.

PLATİN SPONSORUMUZ:  PAŞABAHÇE & NUDE FİRMASI
Bölge Müdürlüğünü Sevgili Kamuran ERTEM’in yaptığı ve Ülkemizin köklü markalarından olan PAŞABAHÇE ve NUDE Markaları ile ilgili kısa bilgilendirme de aşağıdaki gibidir:

PAŞABAHÇE: Cam Sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret AŞ, cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. 80 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü ve özgün yapısıyla Türkiye’de Lider konumundadır.  Ayrıca,  ürünlerini sürekli geliştirerek  140 ülkeye ihraç eden konumunda olmasıyla da Ülkemizin gururudur.

NUDE (Camın en yalın hali): Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Tüm Koleksiyonlarını “ Simple is Beautiful” (Yalın güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kıral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışmasıyla markasını güçlendirmektedir.

Skal Antalya olarak, PAŞABAHÇE ve NUDE  Markaları ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğumuzu ve birlikte güzel başarılara imza atacağımıza inandığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca, Kulübüme sponsor olarak verdikleri destek ve yardımlardan dolayı da çok teşekkür ederiz.

ALTIN SPONSORUMUZ:  KOD YAZILIM
Genel Müdürlüğünü değerli üyemiz Ahmet ERDAL’ın yaptığı ve Turizm Sektörüne önemli destekler veren  öncü Firmalardan KOD YAZILIM, Turizm Sektöründe faaliyet gösteren Konaklama Tesislerine, Turizm Acentelerine ihtiyaçları doğrultusunda, dijital işletme anlayışının altyapısını oluşturacak yazılımlar üretmek, satış&pazarlamasını yapmak, eğitim ve destek amacıyla 2003 Yılından bu yana başarıyla hizmet vermektedir.

Skal Antalya olarak, KOD YAZILIM Firması ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğumuzu ve birlikte güzel başarılara imza atacağımıza inandığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca, Kulübümüze verdikleri  yardım ve desteklerden dolayı da çok teşekkür ediyoruz.

GÜMÜŞ SPONSORUMUZ:  ART EVENT GROUP
Değerli üyemiz Genco TUNÇAY’ın ismiyle bütünleşen ART EVENT GROUP, her iki Dönemde de Gümüş Sponsorluğumuzu yaparak ve ayrıca uzun yıllardır önemli gecelerimizde  Ses&Işık, Orkestra&Müzik konularında da sürekli destek vererek bize yardımcı olmuştur.

Art Event Group, 2005 yılında Antalya’da kurulduğu günden bu güne kadar Ses ve Işık çözümleri, Gösteri ve Sahne Sanatları konularında gerçekleştirdiği organizasyon ve etkinlikler ile birçok sektöre başarıyla hizmet vermektedir.

Skal Antalya olarak, ART EVENT GROUP ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğumuzu ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte güzel başarılara imza atacağımıza inandığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca, Kulübümüze bugüne kadar verdikleri yardım ve desteklerden dolayı da çok teşekkür ediyoruz.

GRAFİK & TANITIM SPONSORUMUZ:  IDA CONSULTING
Yönetim Kurulu Başkanlığını değerli As Başkanımız Uğursal UĞUR’un yaptığı ve uzun yıllardan bu yana Aylık Bültenlerimiz, Reklam ve Tanıtım konularında Kulübümüze sürekli destek veren İDA CONSULTING, ayrıca kurulduğu günden beri  başta Turizm Sektörü olmak üzere birçok sektöre başarıyla hizmet vermektedir.

Skal Antalya olarak bugüne kadar Kulübümüze verdiği destek ve yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyoruz.

YAT SPONSORUMUZ:  HAREMCRUISE
Yönetim Kurulu Başkanlığını değerli üyemiz Varol ÇAKIR’ın yaptığı ve Kulübümüzün geleneksel “TEKNE TURU” organizasyonunda iki dönemden bu yana muhteşem “ANTALYA CRUISE” Teknesiyle bizlere destek veren “HAREM CRUISE” Firması, Antalya Turizm Sektörüne Harika Tekneleri ve Organizasyonları ile başarıyla hizmet vererek Turistlerin beğenisini kazanmaktadır.

Biz de Skal Antalya olarak bugüne kadar Kulübümüze verdiği destek ve yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyoruz.

ULAŞIM SPONSORUMUZ:  7/24 TRANSFER COM
Yönetim Kurulu Başkanlığını değerli üyemiz Serkan GÜNAYDIN’ın yaptığı ve uzun zamandan beri Yönetim Kurulu ve Üyelerimizin Federasyon Toplantıları, Geziler gibi organizasyonlarındaki transfer hizmetlerini kaliteli araç ve güvenli kaptanları ile yapan 7/24 TRANSFER COM Firması, konusunda Antalya Turizm Sektöründe  başarılarıyla hizmet vererek  her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Biz de Skal Antalya olarak bugüne kadar Kulübümüze verdiği destek ve yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Sevgili Dostlarım, bildiğiniz gibi Skal Dünya Kongresi 14-21 Eylül tarihlerinde yapılacak ve
kurların yüksek olması nedeniyle ortaya çıkan büyük maliyetten dolayı maalesef biz katılamıyoruz. Ancak, Councillor’mız Asuman Tarıman ve geçmiş dönem Dünya Başkanımız Salih Çene katılarak bizi temsil edecekleri  için sevinçliyiz. Ancak, önümüzdeki  yıl Skal  Dünya Kongresi  Hırvatistan’da yapılacak ve Hırvatistan yakın bir destinasyonda olduğu için maliyetler düşük olacak. Bu nedenle, Skal Antalya olarak daha fazla kişiyle katılım göstermek ve “Yılın Kulübü” seçilebilmek için şimdiden çalışmalarımıza başlamayı planlıyoruz.

Skal Sevgi Saygılarımla,

Cüneyt Kuru
Başkan


[Tüm Yazılar]

Yazarlarımız
Bora AKTÜRK
BİR TURİZM SEZONUNU DAHA KAPATIRKEN
........................
Özel Oytun Türköğlu
TripAdvisor ve Çevrimiçi İtibar Yönetimi
........................
Hamit KUK
O SARI ÖKÜZÜ HİÇ VERMEYECEKTİK
........................
Mehmet BAHAR
OYNATMAYA AZ KALDI
........................
Mehmet MÜLAYİM
Turizmde farklılık fark yaratır
........................
K. Dinçer SARIKAYA
2017 YILI İSTATİSTİKSEL OLARAK 2016’DAN İYİ
........................
Umman ÇETİNBAŞ
KALİFİYE PERSONEL EĞİTİMİ Hakkında bir Röportaj...
........................
Salih ÇENE
Dolar-Avro Tartışmaları Bize Fayda Sağlar Mı?
........................
Asuman TARIMAN
Sevgili Skal Dostlarım,
........................
Emir HEPOĞLU
Mecburen
........................
sponsorlarımız
başkanın mesajı
Ekim sonu ile birlikte bir Sezonu daha geride bırakmış bulunuyoruz. Thomas Cook’u saymazsak 2019 Sezonunun, 2014’den bu yana en iyi ve başarılı bir Sezon oldu ...
devam
antalya hakkında

Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Turizm, il ve kent merkezi ekonomisini belirler. Antalya aynı zamanda, Türkiye'nin büyük ölçekli göç ...

devam
Skal International Antalya © 2010 Tasarım ve Programlama İDA Consulting