Haberler
SKALADIES ANTALYA GÖREVDE – İLK PROJE PATARA ARKEOLOJİK KAZI EVİ
Değerli SKAL Antalya Üyeleri
Ulu İnşaat Sunum
Skal Antalya Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Skal Antalya Mayıs Ayı Toplantısı
Skal Antalya Şubat Ayı Toplantımız,
USDF İZMİR TOPLANTISI
  tüm haberler
Kampanyalar
Anadolu Hastanelerinde %25 indirim
Eleven Interior'da indirim
Crowne Plaza Antalya Otel'inde %20 indirim
The Marmara Antalya Otel'de %20 indirim
Limak Hotels'de %20 indirim
  tüm kampanyalar
Sevgili Skal Dostlarım,
(25.9.2019)

Öncelikle son düzlüğüne çıktığımız 2019 Sezonumuzun, başlangıcı gibi bitişinin de “herkes için beklentilerin, umutlarının ve başarıların gerçekleşeceği” bir Sezon olmasını dileyerek yazıma başlamak istiyorum.

Geçtiğimiz ay, Teknemizin yoğunluğundan fırsat bulamadığımız “Geleneksel Tekne Turumuzu” 18 Ağustos Pazar günü Üyelerimiz ve Ailelerinin yoğun katılımı ile harika bir şekilde gerçekleştirdik. Geçen Yıl olduğu gibi, bu Yıl da değerli üyemiz Varol Çakır’ın evsahipliğinde, muhteşem Teknemiz “ANTALYA CRUISE” da verilen Hoşgeldiniz Kokteyl’inden sonra neşe içerisinde denize açıldık. Güzel bir yolculuktan sonra Yüzme Molası için Sıçanadasın’da demirledik. Akvaryum gibi, pırıl pırıl Akdeniz’imizde serinledikten sonra yine Teknemizde Akşam Yemeğine geçtik. Beş yıldızlı Otellerimizin Salonlarını, Yemeklerini ve Servisini aratmayacak güzellikte sunulan Akşam Yemeğimizden sonra güzel Antalya’mızın ışıklarını seyrederek huzur içerisinde Setur Marina’ya döndük.

Herzamanki destek ve yardımlarını bizden esirgemeyen “Yat Sponsorumuz HAREM CRUISE” Yönetim Kurulu Başkanı ve değerli üyemiz Varol Çakır’a bir kez daha evsahipliği için gönülden teşekkür ediyoruz. Bu arada, taa Kuşadası’ndan gelerek Gezimize katılan Skal Kuşadası Başkanı Suna Çölok ve Skal İzmir üyesi Elif Alper’e katılımları için bir kez daha çok teşekkür ediyoruz. Skal Kuşadası Başkanı Suna Çölok’un uzun zamandan beri hazırlık yaptığı ve bizim de katılımlarımız ile 29 Ağustos - 01 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen “Yunanistan Samos Adası Turumuzu” da sizlere anlatmadan geçemiycem. Antalya’dan Salih Başkanımız ve Ailesi, Dinçer Başkanımız ve Ailesi, Yönetim Kurulu üyemiz Fatih bey ve Ailesi ile birlikte katıldığımız bu geziden inanılmaz keyif aldık. Samos, birçoğunuzun bildiği gibi güzel, şirin, herşeyiyle doğal, leziz denizmahsülleri ile Uzosu ve bunları güleryüzlü ve candan servis eden personeli ve kaldığımız Oteli Doryssa ile birlikte herşeyiyle çok güzeldi. Ben açıkçası bizimkilere bakarak bu haliyle Samos’u çok kıskandım, sizlere de tavsiye ederim.

Bildiğiniz gibi, Skal Dünya Kongremiz “14-21 Eylül tarihleri arasında Miami çıkışlı Royal Caribbean’s Symphony of the Seas “Cruise Ship ile yapılıyor. Maalesef Skal Antalya olarak bu Kongreye yüksek maliyet ve 7 günlük uzun bir süre olması nedeniyle fazla katılım sağlayamadık. Ancak, her zamanki gibi Geçmiş dönem Dünya Başkanımız Salih Çene ve USDF Councillor’ımız Asuman Tarıman Antalya’dan katıldılar ve bizim adımıza da oylarımızı kullanacaklar. Artık ne diyelim, darısı “2020 Kvarner (HIRVATİSTAN)’’ da yapılacak Dünya Kongresi’ne diyelim ve şimdiden hazırlıklara başlayalım.

Sevgili Dostlar, özellikle hatırlatmak istiyorum: 11-13 Ekim 2019 tarihlerinde USDF Toplantımızı Fethiye Liberty Lykia Otel’de Skal Fethiye Başkanımız Uğur Serindağ’ın evsahipliğinde gerçekleşecektir. Toplantı, Gezi ve Otel Fiyatları ile ilgili bilgileri Skal WhatsApp Sayfamızdan yayınlayacağım. Her zaman hatırlattığım gibi, bu tür Toplantılar yeni dostlar edinmek, iş
fırsatları yakalamak vs. gibi çok faydalar sağlamaktadır. Fethiye’nin bize çok yakın olması fırsatından yararlanarak Skal Antalya olarak yoğun bir katılım sağlamak için şimdiden rezervasyonlarınızı yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Eylül ayı geleneksel öğle yemeği Toplantımızı “25 Eylül Çarşamba günü saat 12.00-14.30 arasında Sevgili üyemiz Yıldırım Cömertoğlu’nun evsahipliğinde Delphin Imperial KUNDU’da gerçekleştireceğiz. Bu ayki konuşmacı konuğumuz, Sponsor Firma, KOTRA Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti, Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn Osman Tüken olup, “FİNANSAL RİSKLERİMİZ ile ilgili konuları” bizimle paylaşacaktır.

Yönetim Kurulu olarak tüm değerli üyelerimizin katılımından büyük mutluluk duyacağız.

Skal Sevgi ve Saygılarımla,

H.Cüneyt Kuru
Başkan


[Tüm Yazılar]

Yazarlarımız
Bora AKTÜRK
BİR TURİZM SEZONUNU DAHA KAPATIRKEN
........................
Özel Oytun Türköğlu
TripAdvisor ve Çevrimiçi İtibar Yönetimi
........................
Hamit KUK
O SARI ÖKÜZÜ HİÇ VERMEYECEKTİK
........................
Mehmet BAHAR
OYNATMAYA AZ KALDI
........................
Mehmet MÜLAYİM
Turizmde farklılık fark yaratır
........................
K. Dinçer SARIKAYA
2017 YILI İSTATİSTİKSEL OLARAK 2016’DAN İYİ
........................
Umman ÇETİNBAŞ
KALİFİYE PERSONEL EĞİTİMİ Hakkında bir Röportaj...
........................
Salih ÇENE
Dolar-Avro Tartışmaları Bize Fayda Sağlar Mı?
........................
Asuman TARIMAN
Sevgili Skal Dostlarım,
........................
Emir HEPOĞLU
Mecburen
........................
sponsorlarımız
başkanın mesajı
Ekim sonu ile birlikte bir Sezonu daha geride bırakmış bulunuyoruz. Thomas Cook’u saymazsak 2019 Sezonunun, 2014’den bu yana en iyi ve başarılı bir Sezon oldu ...
devam
antalya hakkında

Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Turizm, il ve kent merkezi ekonomisini belirler. Antalya aynı zamanda, Türkiye'nin büyük ölçekli göç ...

devam
Skal International Antalya © 2010 Tasarım ve Programlama İDA Consulting