Haberler
SKALADIES ANTALYA GÖREVDE – İLK PROJE PATARA ARKEOLOJİK KAZI EVİ
Değerli SKAL Antalya Üyeleri
Ulu İnşaat Sunum
Skal Antalya Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Skal Antalya Mayıs Ayı Toplantısı
Skal Antalya Şubat Ayı Toplantımız,
USDF İZMİR TOPLANTISI
  tüm haberler
Kampanyalar
Anadolu Hastanelerinde %25 indirim
Eleven Interior'da indirim
Crowne Plaza Antalya Otel'inde %20 indirim
The Marmara Antalya Otel'de %20 indirim
Limak Hotels'de %20 indirim
  tüm kampanyalar
Sevgili Skal Dostlarım,
(19.11.2019)

Ekim sonu ile birlikte bir Sezonu daha geride bırakmış bulunuyoruz. Thomas Cook’u saymazsak 2019 Sezonunun, 2014’den bu yana en iyi ve başarılı bir Sezon olduğunu söylersek yanılmamış oluruz diye düşünüyorum. Umarım önümüzdeki günlerde kesin sonuçlarını alacağımız 2019 Sezonunun sonuçlarından herkesin beklentilerinin gerçekleşmesini ve emeklerinin karşılığını almasını diliyorum.

Ekim ayına, 11-13 Ekim tarihlerinde Fethiyede düzenlenen ve evsahipliğini Uğur Serindağ Başkanımızın yağtığı USDF Toplantımız ile başladık. Her zaman olduğunu gibi, Skal Antalya olarak kalabalık bir katılım ile gittiğimiz Fethiye Toplantımızdan çok güzel dostluklar ve hatılaralar ile döndük. Yine yolculuğumuzu, Ulaşım Sponsorumuz 7/24 TRANSFER COM ile ve yine değerli üyemiz Serkan Günaydın’ın bizzat Kaptanlığını yaptığı VIP Aracımızla gerçekleştirdik. Her zaman bu konuda değerli yardım ve katkılarını esirgemeyen Serkan Günaydın kardeşimize gönülden teşekkür ederiz.

Liberty Hotels Lykia’da gerçekleşen USDF Toplantımız, Skal Fethiye Başkanımız Uğur Serindağ’ın candan Evsahipliği, Personelinin güleryüzlü Servisi ve Otelin harika atmosferi içerisinde unutulmaz bir 3 gün yaşadık. Önemli konuların konuşulduğu USDF Toplantımızda ise, İspanya Aidatlarının ödenmesi, Young Skal konusu ve geçmiş üç aylık faaliyetler ele alındı.

Ekim ayında gerçekleşen ve sizlerle paylaşmak istediğim bir başka önemli konumuz da, Rotary Falez Başkanı ve aynı zamanda Skal üyemiz Sn. Berna Tuzlak ve Yönetim Kurulu’nun Derneğimizi Dernek Binamızda ziyaret etmesiydi. Councilor’ımız Asuman Tarıman, Dönem Başkanımız Münciye Çavuşoğlu, Saymanımız Agah Öcal, Yönetim Kurulu üyemiz Fatih Saygın ve Skaladies Komite Başkanmız Şule Billur’la birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladık. The Marmara Otelimizin harika Catering hizmetin ile gerçekleşen buluşmamızda, başta işbirliği olmak üzare çok faydalı konular konuşuldu ve Berna Başkanımızın Kulübümüze Plaket takdimi ile Toplantımız sonaerdi. Berna Başkanımız ve Yönetim Kuruluna bu güzel ziyaretlerinden dolayı Skal Antalya olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Bildiğiniz gibi, Ekim ayı Toplantımızı, özellikle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı hepbirlikte anlamlı bir şekilde kutlamak için ayırdık. Bu nedenle de, Yönetim olarak uzun zamandır aklımızda olan “CUMHURİYET BALOMUZU” düzenledik. Skal Antalya olarak ilk defa 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZI, Ailelerimizle birlikte coşku içinde kutlamanın gururunu yaşadık. Hepbirlikte başta Atatürk’ümüz olmak üzere Aziz Şehitlerimiz andık ve onlara minnet duygularımızı sunduk, İstiklal Marşımızı heyecan içinde bir Şiir olarak okuduk, Zafer Marşlarımızı söyledik, en güzel Giysilerimizle,, Bayraklarımızı sallayarak dans ettik, eylendik.

Bu güzel fırsatı muhteşem atmosferde bize sağlayan, nefis Menü ve Sunumları ile harika bir akşam yaşatan değerli Üyemiz Ahmet İllez Kardeşimize ve Profesyonel Ekibine bir kez daha gönülden teşekkür ederiz.

Umarım Skal Antalya olarak bizden sonraki Yönetimler de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı, Cumhuriyet Balosu şeklinde düzenleyerek Geleneksel hale getiririler ve Cumhuriyetimizin yüzyıllar boyu yaşamasına katkıda bulunurlar.

Kasım ayı Toplantımızı, 27 Kasım Çarşamba günü Limak Lara Otelimizde, Genel Müdür İzzet Ademoğlu’nun evsahipliğinde Öğle Yemeği şeklinde gerçekleştireceğiz. Bu konuda bize her zamanki yardım ve desteklerini esirgemeyen değerli Dönem Başkanımız Dinçer Sarıkaya’ya çok çok teşekkür ederiz.

Kasım ayı Toplantımızı Otellerin uygunluk durumuna parelel olarak ancak ay sonuna yakın bir tarihde bulabildik. Aynı zamanda son dönemlerde Sponsor Otel bulma zorluğu giderek artmaktadır. Ancak, öyle Oteller, öyle Otel Sahipleri ve öyle Genel Müdür dostlarımız var ki her yıl mutlaka bir kez bize evsahipliği yaptıkları için onlara Skal Antalya olarak minnetkarız ve onları her zaman gururla anıyoruz.

Bu zorluklarımızı düşünerek de siz değerli dostlarımızın ellerinden geldikçe bu Toplantılarımıza katılmaları için çaba sarfetmelerini rica ediyoruz.

Skal Sevgi ve Saygılarımla,

H. Cüneyt Kuru
Başkan


[Tüm Yazılar]

Yazarlarımız
Bora AKTÜRK
BİR TURİZM SEZONUNU DAHA KAPATIRKEN
........................
Özel Oytun Türköğlu
TripAdvisor ve Çevrimiçi İtibar Yönetimi
........................
Hamit KUK
O SARI ÖKÜZÜ HİÇ VERMEYECEKTİK
........................
Mehmet BAHAR
OYNATMAYA AZ KALDI
........................
Mehmet MÜLAYİM
Turizmde farklılık fark yaratır
........................
K. Dinçer SARIKAYA
2017 YILI İSTATİSTİKSEL OLARAK 2016’DAN İYİ
........................
Umman ÇETİNBAŞ
KALİFİYE PERSONEL EĞİTİMİ Hakkında bir Röportaj...
........................
Salih ÇENE
Dolar-Avro Tartışmaları Bize Fayda Sağlar Mı?
........................
Asuman TARIMAN
Sevgili Skal Dostlarım,
........................
Emir HEPOĞLU
Mecburen
........................
sponsorlarımız
başkanın mesajı
Ekim sonu ile birlikte bir Sezonu daha geride bırakmış bulunuyoruz. Thomas Cook’u saymazsak 2019 Sezonunun, 2014’den bu yana en iyi ve başarılı bir Sezon oldu ...
devam
antalya hakkında

Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Turizm, il ve kent merkezi ekonomisini belirler. Antalya aynı zamanda, Türkiye'nin büyük ölçekli göç ...

devam
Skal International Antalya © 2010 Tasarım ve Programlama İDA Consulting