Haberler
SKALADIES ANTALYA GÖREVDE – İLK PROJE PATARA ARKEOLOJİK KAZI EVİ
Değerli SKAL Antalya Üyeleri
Ulu İnşaat Sunum
Skal Antalya Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı
Skal Antalya Mayıs Ayı Toplantısı
Skal Antalya Şubat Ayı Toplantımız,
USDF İZMİR TOPLANTISI
  tüm haberler
Kampanyalar
Anadolu Hastanelerinde %25 indirim
Eleven Interior'da indirim
Crowne Plaza Antalya Otel'inde %20 indirim
The Marmara Antalya Otel'de %20 indirim
Limak Hotels'de %20 indirim
  tüm kampanyalar
Asuman TARIMAN
Sevgili Skal Dostlarım, - 7.12.2017 / 13:16:36

Öncelikle Hyderabad Kongresinde bana hizmet voucherlerı ve hediyelik objeler gönderen tüm dostlarıma bu köşeden bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Her ne kadar orada bazı sıkıntılar yaşamış olsam da, her şeye rağmen sonuç beklentimin üzerinde oldu. Götürdüğüm objelerin hemen hepsi sahibini buldu. Kongredeki Sessiz Müzayede sonunda yaklaşık US$ 4000 gibi bir geliri kısa sürede elde ettik ve Skal International Üyelik Geliştime Fonuna aktarmış olduk. İş bununla da bitmedi. Elimizde kalan pek çok hizmet voucher’ını web’den uygulamalı sessiz müzayedede halen yayınlıyoruz. Otel Voucher’ı gönderen Skal Üyesi dostlarımızın ilanlarını da görebilirsiniz. Bir yandan reklamları yapılmış oluyor..

Evet, Silent Auction (Sessiz Müzayede) 2 haftadır web sayfasında! Kendiniz için de ilginç alternatifler bulabilirsiniz, lütfen ziyaret edip bir bakınız. Aşağıdaki linke girerseniz solda üstte ‘’view items’’ menüsünden –üye olmadan- müzayedede ilan edilen tüm hediyeleri görebilirsiniz. Dilerseniz üye olup arttırmaya katılabilirsiniz. http://www.biddingowl.com/skalinternational Merkez Torremolinos’dan son aldığım habere göre şu ana kadar yaklaşık 5000 Euro daha Üyelik Geliştirme Fonuna bu kanaldan girdi, 15 Aralık 2017 son tarihe kadar da girmeye devam edecek, bu kazanımdan gerçekten çok mutluyum. Bundan sonra iş bize kalıyor. Projeler üretip bu fondan yararlanmanın yoluna bakacağız. Skal tanıtımına ve yeni üye kazandırmaya yönelik projeler yaratalım ve bu fondan destek alalım. Bu konuyla ilgili tekrar yazacağım.

Yeni seçilmiş Dünya Başkanımız ve Yönetimi ‘’değişim’’ yapmada iddialı söylemlerde bulunuyorlar. Digital dünyaya ve yeni trendlere ayak uydurmak zorunda oluşumuzun son derece farkındalar. SKAL’de ‘’karşıklı iş alışverişi’’ olmadan ilerleme kaydedilemiyeceğini biliyorlar. Yeni strateji de bu yönde olacak. Örneğin Skal CEO’su Daniela Ottero Ekim 25-27 de ilk kez ITB Asia’ya katıldı. Turizm hareketinin Asyada geçmişe göre daha hareketli ve bereketli olacağını ve SKAL’ın da bu platformlarda var olması gerektiğini düşünerek sanırım. Nitekim orada röportajlar yapmış ve SKAL’ın üye profilinden kaynaklanan gücünü anlatmış. Şimdi de 28-30 Kasım 2017 Barselona IBTM’e hazırlanıyorlar. Bu arada TV5 Monde isimli bir TV kanalının SKAL’e sponsor olduğunun bilgisini de vermiş olayım.


Sevgili Dostlarım,

Biraz da Ulusal haberlerimizden vereyim . 18 Kasım 2017 gününe ‘’Günlerden Skal’’ dedik ve harika bir katılımla Antalyada, Skal Antalya Başkanı Dinçer Sarıkaya’nın muhteşem evsahipliğinde dolu dolu bir Skal Günü yaşadık.

USDF Başkanımız Faik Alsaç bana Ankara’da, Mayıs ayında yaptığımız ilk USDF Yönetim Kurulu toplantısında. Eğitim Komitesi kurma ve uygulama görevini vermişti ; ben de memnuniyetle üstlenmiştim. Eğitim Komitemizde Gökçe Yüksek, Atilla Karaburçak, Dinçer Sarıkaya ve bendeniz konuları paylaştık ve neredeyse 1 tam gün SKAL anlattık. Hem bilgiler tazelendi, hem de yeni şeyler öğrenildi ve üstüne üstlük bir hayli de eğlendik. Katılımcılardan pek çok olumlu geri dönüşler oldu ve bu da bizi bir hayli motive etti. Benim ve Gökçe’nin sunumları şu anda bu sayfada yayınlanıyor. Fayda sağlıyabilirsek ne mutlu bize.. Katılan dostlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum.

Sağlık, sevgi ve bol turistli günler dileklerimle.

Asuman TARIMAN
Uluslararası Temsilci[<< Geri Dön]
Yazarlarımız
Bora AKTÜRK
BİR TURİZM SEZONUNU DAHA KAPATIRKEN
........................
Özel Oytun Türköğlu
TripAdvisor ve Çevrimiçi İtibar Yönetimi
........................
Hamit KUK
O SARI ÖKÜZÜ HİÇ VERMEYECEKTİK
........................
Mehmet BAHAR
OYNATMAYA AZ KALDI
........................
Mehmet MÜLAYİM
Turizmde farklılık fark yaratır
........................
K. Dinçer SARIKAYA
2017 YILI İSTATİSTİKSEL OLARAK 2016’DAN İYİ
........................
Umman ÇETİNBAŞ
KALİFİYE PERSONEL EĞİTİMİ Hakkında bir Röportaj...
........................
Salih ÇENE
Dolar-Avro Tartışmaları Bize Fayda Sağlar Mı?
........................
Asuman TARIMAN
Sevgili Skal Dostlarım,
........................
Emir HEPOĞLU
Mecburen
........................
sponsorlarımız
başkanın mesajı
Ekim sonu ile birlikte bir Sezonu daha geride bırakmış bulunuyoruz. Thomas Cook’u saymazsak 2019 Sezonunun, 2014’den bu yana en iyi ve başarılı bir Sezon oldu ...
devam
antalya hakkında

Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Turizm, il ve kent merkezi ekonomisini belirler. Antalya aynı zamanda, Türkiye'nin büyük ölçekli göç ...

devam
Skal International Antalya © 2010 Tasarım ve Programlama İDA Consulting